Mateřská škola Mrsklesy-přísp.organizace
Mrsklesy 49
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přihlášení dětí do MŠ

Přihlášení dětí do MŠDatum konání:
27.4.2020

Vážení rodiče,

čekáme na hygienický manuál z ministerstva, který bude stanovovat metodické pokyny týkající se samotného otevření, ten lze očekávat až koncem dubna. Na jejich základě budeme muset řešit podmínky znovuotevření NAŠÍ ŠKOLKY – samozřejmě ochranné pomůcky a dezinfekci, ale zřejmě také snížený počet dětí ve třídách.

Proto vás žádáme o předběžné přihlášení (případně odhlášení) svého dítěte do MŠ MRSKLESY od znovuotevření do 30. června 2020. Přihlášky do školky posílejte na e-mailovou adresu: renata.petrova@mrsklesy.cz.  NEJPOZDĚJI do pondělí 4.5.2020. Stačí napsat: Přihlašuji/ nepřihlašuji - jméno dítěte - od kdy. Popřípadě můžete své dítě přihlásit telefonicky na tel: 585 351 435 (volejte v době 8:00 – 12:00 hodin).

Předem moc děkujeme za pochopení a za spolupráci. Věříme, že při přihlašování zvážíte všechny rizikové faktory, které se docházky dětí budou týkat – zdravotní stav, zdravotní rizika, společná domácnost se seniory či jiným členem rodiny, kterého je třeba v této rouškové době chránit.

S pozdravem ředitelka Renata Petrová