Mateřská škola Mrsklesy-přísp.organizace
Mrsklesy 49
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bavíme se pohybem

Bavíme se pohybemDatum konání:
9.3.2020

Vážení rodiče,

Stejně jako běžně využíváme možnosti externího dopoledního programu formou divadel, hudebních či enviromentálních programů, rozhodli jsme se zapojit do pohybového programu Bavíme se pohybem, který přináší našim dětem možnost zažít přirozenou radost z pohybu, cílí na rozvoj všeobecných pohybových dovedností, zamezení předčasné sportovní specializace a dává dětem možnost poznat pohyb jinak, než v naší školce.

INFORMACE O PROGRAMU BAVÍME SE POHYBEM

Program pohybových dovedností, který cílí na rozvoj všeobecných pohybových dovedností a zamezení předčasné sportovní specializace. Ojedinělý koncept spojení pohybu a rytmizace, základy atletiky, gymnastiky, míčových her, her pro rozvoj síly, rychlosti a vytrvalosti. Celý program je postaven formou hry a zábavy, určený pro děti od 3 do 7 let.

Termíny lekcí:

  1. Lekce - Středa 18.3. 2020
  2. Lekce - Středa 25.3. 2020
  3. Lekce - Pondělí 30.3. 2020
  4. Lekce - Středa 1.4. 2020

S sebou:

1) Cvičební úbor (tepláky/legíny, tričko, mikina)

2) Uzavřená obuv (botasky/tenisky)

3) Batůžek

4) Pití

Příchod do MŠ: Nejpozději v 7:30

Cena:

Běh 4 navazujících lekcí 280,- (Jedna lekce 70 ,-)

V případě zájmu, peníze noste prosím do MŠ. (V případě nepřítomnosti dítěte Vám budou peníze za lekci vráceny.)

V žádném případě tento projekt není pro nikoho povinný, pokud není zájem, stačí nahlásit p.učitelce. 

 

Více o celém programu najdete zde: www.facebook.com/jetopecka www.jetopecka.czwww.makejskatkou.cz

Odkaz na promo video: https://www.youtube.com/watch?v=1aLuM9Nl3ys

Zakladatelka projektu JETOPECKA

Kateřina Oralová

Tel: 734 833 483